Haberler - Arsin Anaokulu

Haberler

YAŞLILARA SAYGI HAFTASI

GÖKYÜZÜ SINIFI YAŞLILARA SAYGI HAFTASI KAPSAMINDA BÜYÜKLERİMİZİ AĞIRLADI.BÜYÜKLERİMİZİN ELLERİNİ ÖPEREK ONLAR İÇİN YAPTIKLARI KEKİ İKRAM ETTİ.HEP BİRLİKTE GÜZEL BİR ZAMAN GEÇİRDİK.

Devamı

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ !!!

Sınıflarımızda  Çankkale Savaşı´nın  önemini anlattık ve panomuzu hazırladık.

Devamı

‘BUGÜNDEN GELECEĞE YEŞEREN TOHUMLAR´

   ‘Bugünden Geleceğe Yeşeren Tohumlar Projesi’ kapsamında Arsin Anaokulu’nda tohum çimlendirme ve çimlendirilen bu tohumları saksılara dikim etkinliği gerçekleştirildi.          Arsin Kaymakamı Sayın Fikret DAĞ, Belediye Başkanı Sayın Erdem ŞEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yavuz ÜSTÜNDAĞ, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden gelen görevliler eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte her çocuk çimlendirdiği tohumu kendi saksısına dikti, toprağa dokunmanın keyfine vardı.

Devamı

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...

Devamı

BESLENME DOSTU ATIŞTIRMALIK LEZZETLER PAYLAŞIM GÜNÜ

OKULUMUZ MİNİK YILDIZLAR VE GÖKKUŞAĞI GRUPLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN  BESLENME DOSTU ATIŞTIRMALIK LEZZETLER PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ´´PAYLAŞIM GÜNÜ´´ DOLAYISIYLA OKULUMUZA GELEN ŞEHİT HAYDAR ARSLAN İLKOKULU,ATAYURT ALPARSLAN İLKOKULU VE KUZGUNCUK CEMAL AZMİ BEY İLKOKULU ANA SINIFLARININ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNE AYRICA EMEĞİ GEÇEN GÖKKUŞAĞI VE MİNİK YILDIZLAR GRUBU VELİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Devamı

Tüm Öğretmen ve Öğrencilerimize İyi Tatiller Dileriz.

Tüm Öğretmen ve Öğrencilerimize İyi Tatiller Dileriz.

Devamı

Elma Şekerleri Sınıfının Yaptığı Barınaklar

Elma Şekerleri Sınıfının Yaptığı Barınaklar yerlerine yerleştirildi.

Devamı

İlçe Müftümüz Sayın Ali Genç´in Sunumu

İlçe Müftümüz Sayın Ali Genç´in ´ Günlük Hayatta Uygulanabilecek Sünnetler ´ Konulu sunumu gerçekleşti. Sunum için İlçe Müftümüz Sayın Ali Genç´e Teşekkür ederiz.

Devamı